Entityqueue (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Configure
kk: Баптау

en: Items
kk: Элементтер

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты
