Entityqueue (8.x-1.0-alpha8) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном
