Entityqueue (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Add item
bg: Добави елемент

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Items
bg: Новини

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authored on
bg: Написано на

en: Clear
bg: Изчисти

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
