Entityqueue (8.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Add item
af: Voeg item by

en: Configure
af: Verstel

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op
