Entityqueue (8.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Add item
fil: Magdagdag ng bagay

en: Configure
fil: Ayusin

en: Items
fil: Mga bagay
