Entityqueue (8.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Add item
is: Bæta við hluta

en: ID
is: Kenni

en: Configure
is: Stilla

en: Items
is: Hlutir

en: Authored by
is: Höfundur

en: Clear
is: Hreinsa

en: Machine name: @name
is: tölvuvænt nafn: @name
