Entityqueue (8.x-1.0-beta5) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Add item
sq: Shto një zë

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Items
sq: Elementët

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më
