Entityqueue (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Add item
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Entity
el: Οντότητα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Machine name: @name
el: Όνομα μηχανής: @name

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: @count item | @count items
el[0]: @count αντικείμενο
el[1]: @count αντικείμενα

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: Link label to the referenced entity
el: Σύνδεση ετικέτας με την αναφερόμενη οντότητα

en: Link to the referenced entity
el: Σύνδεση με την αναφερόμενη οντότητα

en: Change handler
el: Αλλαγή χειριστή

en: Default translation
el: Προκαθορισμενη μετάφραση

en: Revision user
el: Χρήστης αναθεώρησης

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: The time that the current revision was created.
el: Η ώρα που η τρέχουσα αναθεώρηση δημιουργήθηκε.

en: The user ID of the author of the current revision.
el: Το μοναδικό αναγνωριστικό χρήστη του συντάκτη της τρέχουσας αναθεώρησης.

en: - Restricted access -
el: - Περιορισμένη πρόσβαση -

en: Entity reference selection plugin settings
el: Ρυθμίσεις πρόσθετου επιλογής αναφοράς οντότητας

en: A flag indicating whether this is the default translation.
el: Μια σημαία που υποδεικνύει αν αυτή είναι η προκαθορισμενη μετάφραση.

en: @title (value @number)
el: @title (τιμή @number)

en: Revision create time
el: Ώρα δημιουργίας αναθεώρησης
