Entityqueue (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Add item
et: Lisa element

en: Configure
et: Seadistus

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Items
et: Kirjed

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Clear
et: Tühjenda

en: Entity
et: Olem

en: Changed
et: Muudetud

en: Reverse
et: Vastupidi

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Error message
et: Veateade

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Machine name: @name
et: Süsteemne nimetus: @name

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: @count item | @count items
et[0]: @count element
et[1]: @count elementi

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: Link to the referenced entity
et: Link viidatud olemile

en: Change handler
et: Muutmishandler

en: Default translation
et: Vaiketõlge

en: Revision user
et: Versiooni kasutaja

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.

en: - Restricted access -
et: - Piiratud ligipääs -

[ctx: Plural]
en: Disabled
et: Välja lülitatud

[ctx: Plural]
en: Enabled
et: Aktiveeritud

en: Entity reference selection plugin settings
et: Olemi viitamise valiku plugina sätted

en: A flag indicating whether this is the default translation.
et: Olekumärge, mis tähistab, kas see on vaiketõlge.

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @title (value @number)
et: @title (väärtus @number)

en: Revision create time
et: Versiooni loomisaeg

en: Default revision
et: Vaikereadaktsioon

en: A boolean indicating the published state.
et: Tõeväärtus näitamaks avaldamise seisu.
