Entityqueue (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: Configure
he: הגדרות

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Items
he: פריטים

en: Authored on
he: בתאריך

en: Clear
he: ניקוי

en: Target type
he: סוג יעד

en: Entity
he: יישות

en: Changed
he: השתנה

en: Reverse
he: הפוך

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Remove from queue
he: הסרה מהרשימה

en: Bundle
he: חבילה

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Add to queue
he: הוספה לרשימה

en: Subqueues
he: רשימות משנה

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Link to the referenced entity
he: קישור ליישות שמצויינת ברפרנס

en: Default translation
he: תרגום ברירת המחדל

en: Revision user
he: משתמש הגרסה

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: Entity reference selection plugin settings
he: הגדרות לפלאגין בחירה של רפרנס ליישות

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @title (value @number)
he: @title (ערך @number)

en: Revision create time
he: מועד יצירת הגרסה

en: Default revision
he: גרסת ברירת המחדל
