Entityqueue (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Items
lt: Elementai

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Entity
lt: Esybė

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

[ctx: Plural]
en: Disabled
lt: Išjungtas

[ctx: Plural]
en: Enabled
lt: Įjungtas

en: @title (value @number)
lt: @title (reikšmė @number)
