Entityqueue (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Items
ps: توکي

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل

[ctx: Plural]
en: Disabled
ps: ناتوانه

[ctx: Plural]
en: Enabled
ps: فعال شوي
