Entityqueue (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Add item
oc: Apondre un element

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configure
oc: Configurar

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Items
oc: Elements

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Clear
oc: Escafar

en: Entity
oc: Entitat

en: Changed
oc: Modificat

en: Reverse
oc: Inversat

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundles
oc: Paquets

en: Bundle
oc: Paquet

en: Revision log message
oc: Messatge del jornal de revision

en: @count item | @count items
oc[0]: @count element
oc[1]: @count elements

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number
