Entityqueue (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Items
te: అంశాలు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: @count item | @count items
te[0]: @count అంశం
te[1]: @count అంశాలు
