Entityqueue (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: Configure
ca: Configura

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Items
ca: Elements

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Clear
ca: Neteja

en: Target type
ca: Tipus d'objectiu

en: Entity
ca: Entitat

en: Changed
ca: Canviat

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Remove from queue
ca: Elimina de la cua

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Add to queue
ca: Afegeix a la cua

en: Queue name
ca: Nom de la cua

en: Machine name: @name
ca: Nom de màquina: @name

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: @count item | @count items
ca[0]: @count element
ca[1]: @count elements

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Link label to the referenced entity
ca: Enllaça l'etiqueta a l'entitat referenciada

en: Link to the referenced entity
ca: Enllaça a l'entitat referenciada

en: Change handler
ca: Canvi del controlador

en: Link to entity
ca: Enllaça a l'entitat

en: Default translation
ca: Traducció predeterminada

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.

en: - Restricted access -
ca: - Accés restringit -

[ctx: Plural]
en: Disabled
ca: Inhabilitats

[ctx: Plural]
en: Enabled
ca: Habilitat

en: Entity reference selection plugin settings
ca: Paràmetres del connector de selecció de referències d'entitat

en: A flag indicating whether this is the default translation.
ca: Un indicador que marca si aquesta és la traducció predeterminada.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @title (value @number)
ca: @title (valor @number)

en: Revision create time
ca: Data de creació de la revisió

en: Default revision
ca: Revisió per defecte

en: A boolean indicating the published state.
ca: Un booleà indicant l'estat de publicació.
