Entityqueue (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Items
hy: Տարրեր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:
