Entityqueue (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Add item
jv: Tambahana item

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Items
jv: Item

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi

en: @count item | @count items
jv[0]: @count iji
jv[1]: @count iji

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number
