Entityqueue (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Machine name: @name
mn: Компьютерийн нэр: @name
