Entityqueue (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Add item
nl: Item toevoegen

en: Configure
nl: Instellen

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Clear
nl: Wissen

en: Target type
nl: Doeltype

en: Entity
nl: Entiteit

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Reverse
nl: Omkeren

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Remove from queue
nl: Uit de wachtrij verwijderen

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Add to queue
nl: Aan wachtrij toevoegen

en: Subqueues
nl: Subwachtrijen

en: Machine name: @name
nl: Systeemnaam: @name

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: Change type
nl: Type wijzigen

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit

en: Change handler
nl: Handler wijzigen

en: Link to entity
nl: Link naar entiteit

en: Default translation
nl: Standaardvertaling

en: Revision user
nl: Versie gebruiker

en: Briefly describe the changes you have made.
nl: Beschrijf de wijzigingen die u heeft aangebracht in het kort.

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: The time that the current revision was created.
nl: Het tijdstip waarop de huidige revisie is aangemaakt.

en: The user ID of the author of the current revision.
nl: Gebruikers ID van de auteur van de huidige versie.

en: - Restricted access -
nl: - Beperkte toegang -

[ctx: Plural]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

[ctx: Plural]
en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Entity reference selection plugin settings
nl: Instellingen voor de entiteitsreferentieselectie plug-in

en: A flag indicating whether this is the default translation.
nl: Een vlag die aangeeft dat dit de standaardvertaling is.

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.

en: @title (value @number)
nl: @title (waarde @number)

en: Revision create time
nl: Versie aanmaaktijdstip

en: Default revision
nl: Standaardrevisie

en: A boolean indicating the published state.
nl: Een boolean ter indicatie van de publicatiestatus.

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
nl: Een vlag die aangeeft of dit een standaardrevisie was toen hij opgeslagen werd.
