Entityqueue (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Items
nn: Element

en: Authored on
nn: Skrive

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
