Entityqueue (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Configure
sl: Nastavi

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Items
sl: Notice

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: About
sl: O modulu

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
