Entityqueue (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Add item
vi: Thêm mục

en: ID
vi: Mã

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Shuffle
vi: Trộn

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Target type
vi: Kiểu đích

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Reverse
vi: Ngược

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Remove from queue
vi: Xóa khỏi hàng đợi

en: Add to queue
vi: Thêm vào hàng đợi

en: Subqueues
vi: Các hàng đợi con

en: Revision log message
vi: Nhật ký tin nhắn phiên bản

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number
