Entityqueue (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Items
km: ធាតុ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Machine name: @name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន ៖ @name

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
