Entityqueue (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Items
lv: Vienumi

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Entity
lv: Entītija

en: Changed
lv: Labots

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: @count item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: The time that the current revision was created.
lv: Pašreizējās revīzijas izveides laiks.

en: The user ID of the author of the current revision.
lv: Pašreizējās revīzijas autora lietotāja ID.

[ctx: Plural]
en: Disabled
lv: Atspējoti

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
