Entityqueue (8.x-1.6) - en to no translation catalogue (51 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Remove
no: Fjern

en: Edit
no: Rediger

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: Add item
no: Legg til element

en: Configure
no: Konfigurer

en: Revision ID
no: ID for revisjonen

en: Items
no: Nyheter

en: Authored on
no: Opprettet

en: Clear
no: Tøm

en: Target type
no: Måltype

en: Entity
no: Entitet

en: Changed
no: Endret

en: Reverse
no: Motsatt

en: About
no: Om

en: - Select -
no: - Velg -

en: Error message
no: Feilmelding

en: Entity type
no: Entitetstype

en: Bundles
no: Pakker

en: Bundle
no: Pakke

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus

en: Machine name: @name
no: Maskinnavn: @name

en: Revision log message
no: Meldinger for versjonsloggen

en: @count item | @count items
no[0]: @count element
no[1]: @count elementer

en: Weight for row @number
no: Vekt for rad @number

en: Link label to the referenced entity
no: Lag en lenke til den refererte entiteten

en: Link to the referenced entity
no: Link til den refererte entiteten

en: Change handler
no: Bytt behandler

en: Link to entity
no: Lenke til entiteten

en: Default translation
no: Standard oversettelse

en: Revision user
no: Revisjons-bruker

en: Briefly describe the changes you have made.
no: Beskriv kort endringene du har gjort.

en: Reference method
no: Referansemetode

en: The time that the current revision was created.
no: Tidspunktet da den gjeldende revisjonen ble opprettet.

en: The user ID of the author of the current revision.
no: Bruker-IDen til forfatteren av gjeldende revisjon.

en: - Restricted access -
no: - Begrenset tilgang -

en: Entityqueue
no: Entitetskø

[ctx: Plural]
en: Disabled
no: Deaktivert

[ctx: Plural]
en: Enabled
no: Aktiverte

en: Entity reference selection plugin settings
no: Innstillinger for entitetsreferansevalg-tillegg

en: A flag indicating whether this is the default translation.
no: Et merke viser hvorvidt dette er standard oversettelse.

en: Revision translation affected
no: Revisjonsoversettelse berørt

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
no: Angir om den siste redigeringen av en oversettelse tilhører nåværende revisjon.

en: @title (value @number)
no: @title (verdi @number)

en: Entity queue
no: Innholdsrekkefølge

en: Revision create time
no: Tidspunktet da revisjonen ble opprettet

en: Default revision
no: Standard revisjon

en: A boolean indicating the published state.
no: Boolsk verdi som angir publisert status.

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
no: Et flagg som indikerer hvorvidt dette var en standard revisjon da den ble lagret.
