Entityqueue (8.x-1.6) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
