Entityqueue (8.x-1.6) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Shuffle
ug: ئارىلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Change type
ug: تۅرىنى ئۉزگەرتىش
