Entityqueue (8.x-1.7) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Items
be: Элементы

en: Authored on
be: Дата:

en: Entity
be: Сутнасць

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: Link label to the referenced entity
be: Зрабіць цэтлік спасылкай на сутнасць

en: Default translation
be: Прадвызначаны пераклад

en: Revision user
be: Карыстальнік версіі

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.

en: The time that the current revision was created.
be: Час калі бягучая версія была створаная.

en: The user ID of the author of the current revision.
be: Ідэнтыфікатар аўтара бягучай версіі.

en: Revision create time
be: Час стварэння версіі

en: Default revision
be: Прадвызначаная версія

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
be: Прадвызначаны пераклад
