Entityqueue (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Remove
is: Tak burtur

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: Add item
is: Stovna valmyndarlið

en: Configure
is: Samanset

en: Items
is: Liðir

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: About
is: Um

en: Error message
is: Feilboð
