Entityqueue (8.x-1.8) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Add item
hr: Dodaj stavku

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Items
hr: Stavke

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Clear
hr: Očisti

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
