Entityqueue (8.x-1.8) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Machine name: @name
my: စက်မှနားလည်သည့်အမည် - @name
