Entityqueue (8.x-1.8) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Items
sk: Položky

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Entity
sk: Entita

en: Changed
sk: Zmenené

en: Reverse
sk: Otočiť

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Machine name: @name
sk: Strojový názov: @name

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: @count item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položiek

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Link label to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na označenie na odkazovaný entity

en: Link to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na odkazovaný entity

en: Revision user
sk: Používateľ revízie

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.

en: The time that the current revision was created.
sk: Čas vytvorenia aktuálnej revízie.

en: The user ID of the author of the current revision.
sk: Používateľské ID autora aktuálnej revízie.

[ctx: Plural]
en: Disabled
sk: Zakázané

en: Revision create time
sk: Čas vytvorenia revízie
