Entityqueue (8.x-1.8) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Items
ur: سرخیاں

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ

en: Entity reference selection plugin settings
ur: اینٹٹی ریفرنس سلیکشن پلگ ان کی ترتیبات
