Entityqueue (8.x-1.9) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Configure
gl: Configurar

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Items
gl: Elementos

en: Authored on
gl: Creado en

en: Clear
gl: Limpar

en: Entity
gl: Entidade

en: Changed
gl: Cambiado

en: Reverse
gl: Invertido

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Remove from queue
gl: Eliminar da cola

en: Bundle
gl: Paquete

en: Machine name: @name
gl: Nome de sistema: @name

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

en: Default translation
gl: Tradución por defecto

en: Revision user
gl: Usuario da revisión

en: Briefly describe the changes you have made.
gl: Describa brevemente os cambios que realizou.

en: Reference method
gl: Método de referencia

en: The time that the current revision was created.
gl: Momento no que a revisión actual foi creada.

en: The user ID of the author of the current revision.
gl: O ID do usuario autor da revisión actual.

en: Entity reference selection plugin settings
gl: Configuración do plugin de escolla de referencia de entidade
