Entityqueue (8.x-1.9) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Changed
sr: Промењен

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: Entity reference selection plugin settings
sr: Подешавање избора додатка за референцу на ентитет
