Entity Reference Extensions (8.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: All
fr: Tout

en: Show all
fr: Tout afficher

en: Offset
fr: Décalage

en: Reverse order
fr: Ordre inverse
