Entity Reference Extensions (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: All
pl: Wszystko

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Reverse order
pl: Odwróć kolejność
