Entity Reference Extensions (8.x-1.0-beta5) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: None
de: Keine

en: All
de: Alle

en: Fields
de: Felder

en: Show all
de: Alle anzeigen

en: Offset
de: Versatz

en: Reverse order
de: Reihenfolge umkehren
