Entity Reference Extensions (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Field
et: Väli

en: All
et: Kõik

en: Fields
et: Väljad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Examples
et: Näited

en: Sort
et: Järjesta

en: Offset
et: Nihe
