Entity Reference Extensions (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Field
fr: Champ

en: All
fr: Tout

en: Fields
fr: Champs

en: Sort by
fr: Trier par

en: Reverse
fr: Inversé

en: Examples
fr: Exemples

en: Sort
fr: Trier

en: Show all
fr: Tout afficher

en: Offset
fr: Décalage
