Entity Reference Extensions (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: All
hu: Mind

en: Fields
hu: Mezők

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Reverse
hu: Fordított

en: Examples
hu: Példák

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: Offset
hu: Eltolás
