Entity Reference Extensions (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Notes
nl: Notities

en: All
nl: Alle

en: Fields
nl: Velden

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Sort
nl: Sorteren

en: Show all
nl: Alles weergeven
