Entity Reference Extensions (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Notes
pl: Notatki

en: All
pl: Wszystko

en: Fields
pl: Pola

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Examples
pl: Przykłady

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Offset
pl: Przesunięcie
