Entity Reference Extensions (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Field
tr: Alan

en: Notes
tr: Notlar

en: All
tr: Tümü

en: Fields
tr: Alanlar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Reverse
tr: Ters

en: Examples
tr: Örnekler

en: Sort
tr: Sırala

en: Show all
tr: Tümünü göster

en: Offset
tr: Başlangıç değeri
