Entity Reference Extensions (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Notes
eu: Oharrak

en: All
eu: Guztiak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Examples
eu: Adibideak

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Offset
eu: Desplazamendua
