Entity Reference Extensions (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Field
id: Bidang

en: All
id: Semua

en: Fields
id: Bidang isian

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Reverse
id: Terbalik

en: Examples
id: Contoh

en: Number of items to show
id: Jumlah item untuk ditampilkan

en: Sort
id: Urutkan

en: Offset
id: Letak
