Entity Reference Extensions (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Field
it: Campo

en: Notes
it: Note

en: All
it: Tutti

en: Fields
it: Campi

en: Sort by
it: Ordina per

en: Reverse
it: Inverti

en: Examples
it: Esempi

en: Sort
it: Ordinamento

en: Show all
it: Mostra tutti

en: Offset
it: Scostamento
