Entity Reference Extensions (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Field
cs: Pole

en: Notes
cs: Poznámky

en: All
cs: Vše

en: Fields
cs: Pole

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Examples
cs: Příklady

en: Sort
cs: Řazení

en: Offset
cs: Posun

en: View mode
cs: Režim zobrazení
