Entity Reference Extensions (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Field
cy: Maes

en: All
cy: I gyd

en: Fields
cy: Meysydd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Reverse
cy: Yn ôl

en: Number of items to show
cy: Nifer o eitemau i ddangos

en: Offset
cy: Ongli
