Entity Reference Extensions (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Field
ca: Camp

en: All
ca: Tot

en: Fields
ca: Camps

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Examples
ca: Exemples

en: Sort
ca: Ordenació

en: Offset
ca: Desplaçament

en: View mode
ca: Mode de visualització
